A A+ A++

W najnowszym odcinku podcastu “Zdanowicz. Pomiędzy wersami” gościła Magdalena Stępień – modelka, mama Oliwierka, który w lipcu odszedł po długiej walce z chorobą. Dziennikarce Polsat News – Katarzynie Zdanowicz opowiedziała o tym, jak radzi sobie po tak ogromnej stracie, o hejcie, z którym przyszło się jej mierzyć, oraz jakie ma plany na przyszłość. Cały odcinek obejrzysz poniżej.

Magda Stępień o stracie dziecka: “Umiera cząstka ciebie. Cały świat się zawala

Magdalena Stępień zdobyła popularność dzięki programowi “Top Model” w którym brała udział. W mediach o modelce zrobiło się głośno podczas związku z Jakubem Rzeźniczakiem, który nie cieszył się dobrą opinią wśród kobiet. Związek pary zakończył się, kiedy Magda była w ósmym miesiącu ciąży z Oliwierem. Niedługo po tym mama Oliwierka usłyszała miażdżącą diagnozę – syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka okazał się mieć złośliwego raka wątroby. Kobieta postanowiła jednak walczyć o jego życie – założyła zbiórkę internetową, by podjąć się kosztownego leczenia w Izraelu. Niestety, roczny Oliwer zmarł 27 lipca tego roku. Trzy miesiące po tej tragedii Magdalena Stępień postanowiła opowiedzieć historię jego śmierci oraz żałoby Katarzynie Zdanowicz w podkascie “Zdanowicz. Pomiedzy wersami”

Śmierć dziecka jest najtragiczniejszym wydarzeniem dla każdej matki. Czy o tak potężnej tragedii można zapomnieć i nauczyć się życ jak dawniej? Czy czas leczy rany? Magdalena Stępień twierdzi, że nie. 

Zobacz również: Oto prawdziwa cena emigracji. Podkast Katarzyny Zdanowicz – Helen Mazanova

“Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby myśleć, że wydałam pieniądze ze zbiórki” – Magda Stępień o hejcie podczas leczenia Oliwierka

Bycie celebrytą wiąże się z ocenianiem przez opinię publiczną w każdej sytuacji – nawet podczas leczenia śmiertelnej choroby dziecka. Z hejtem w tak tragicznej sytuacji spotkała się również Magda Stępień. Media komentowały zasadność t … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFundacja Adaptacja zaprasza
Następny artykuł400 lat kongregacji, która miała uniezależnić misję od kolonizacji