A A+ A++

Jarosław Jakimowicz wyrasta na nową gwiazdę TVP Info. Wraz z Magdaleną Ogórek prowadzi program “W Kontrze”. Swoją karierę rozpoczął jako aktor. Kojarzymy go zwłaszcza z “Młodych Wilków” Jarosława Żamojdy. Natomiast od kilku miesięcy chętnie komentuje wszelkie doniesienia społeczno-polityczne oraz zadaje kontrowersyjne pytania.

Ostatnio zapytał Marka Jakubiaka “jakie zwierzę futerkowe przypomina Krzysztof Bosak?”. Gdy słowa te usłyszała Ogórek, lekko się zmieszała i westchnęła: “O Jezu”. – Wiedziałam – dodała. Niewzruszony polityk postanowił jednak odpowiedzieć na pytanie. “Bardzo go lubię, ale wydaję mi się, że zagubił się w retorykach książkowych. Zirytował mnie, mówiąc, że nie ma dowodu na to, że zwierzęta w klatach są nieszczęśliwe” – odparł.

Fragment tego programu był szeroko komentowany w mediach. Zarówno społecznościowych, jak i publicznych.

Teraz współprowadząca program postanowiła zdradzić, jakim aktor jest człowiekiem. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła fotografię, na której pozuje z Jakimowiczem.

“Nikt wam tyle nie da, ile Jarosław Jakimowicz obieca! ‘Zaniosę cię do auta’ (bolały mnie nogi). ‘Przyniosę ci kawę do studia’ (ach, jasne…). “Ciastka przyniosę”. Ale tak już poważnie: to Bad Boy o złotym sercu. Do auta odprowadzi, wesprze, pocieszy dobrym słowem” – napisała Magdalena Ogórek.

Dodała również, że ten post może nie przypaść do gustu aktorowi. “JJ zabije mnie za to, umie się wzruszyć” – oświadczyła.

Jakimowicz jako pierwszy go skomentował. “Hm” – napisał. Na co Ogórek odpowiedziała: “Nie uduś mnie”.

Internauci od razu zwrócili uwagę na słowa Ogórek. Dziwią się, że nazwała aktora “Bad boy” oraz “JJ”.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułWładzy jeszcze nie posmakowałem
Następny artykułNowy asfalt już położony