A A+ A++

Dziś rano w powiecie tomaszowskim agresywny mężczyzna wybiegł z krzaków i ruszył z nożem na policjantów. Policjant broniąc swojego życia oddał w kierunku napastnika kilka strzałów z broni służbowej raniąc go w nogi. Napastnik z obrażeniami ciała trafił do szpitala. trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim.

Do zdarzenia doszło dzisiaj  tuż po godzinie 6.00 w miejscowości Lubycza Królewska. Policjanci zostali powiadomieni o agresywnym mężczyźnie, który uciekł z domu wyskakując przez okno. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zostali zaatakowani przez agresora. 52-latek wybiegł z krzaków i ruszył z nożem w ich kierunku.  W celu odparcia bezpośredniego zamachu na życie i zdrowie jeden z funkcjonariuszy użyli broni palnej. Napastnik został raniony w nogi.

Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala. W chwili obecnej trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim.

Policja Lubelska

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułHulajnogi elektryczne – nowe rozwiązanie dla miast
Następny artykułZagadka uporczywych ataków Rosjan rozwiązana. Tysiące giną za „podziemne miasto”