A A+ A++

52-latek, który w poniedziałkowy poranek w Lubyczy Królewskiej ruszył z nożem w kierunku policjantów usłyszał zarzuty czynnej napaści. Dzisiaj sąd zdecyduje o jego dalszym losie. W jego mieszkaniu znaleźliśmy broń i amunicję. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek (9.01.2023) tuż po godzinie 6:00  dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który wyskoczył przez okno swojego domu w Lubyczy Królewskiej. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce agresywny 52-latek wyskoczył z krzaków i ruszył z nożem bezpośrednio na nich. Policjanci w celu ochrony swojego życia i zdrowia użyli broni służbowej, na skutek czego napastnik został raniony w nogi. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W trakcie czynności w mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili broń i amunicję, 3 granaty, 2 pociski artyleryjskie, około 2 kilogramów prochu i słoik trotylu. Nielegalne przedmioty zostały zabezpieczone.

52-latek usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrzyłóż ołówek w tym miejscu. Stary pilot będzie jak nowy
Następny artykułPrezydent Duda na Ukrainie. Czarzasty: Jestem dumny