A A+ A++

W 7. edycji programu “Love Island. Wyspa miłości” oprócz znalezienia partnera, na uczestników czeka wygrana w wysokości 100 tys. złotych. Atmosfera od dawna nie była tak gęsta i gorąca. Agata z Hubertem przechodzą trudny moment w swojej relacji, a Agata znalazła pocieszenie w ramionach Adama. Pomiędzy Adamem a Agatą doszło do namiętnego pocałunku! Oto co wydarzyło się w najnowszym odcinku “Love Island” w TV4!

“Love Island. Wyspa miłości”. Agata i Hubert “starają się” poważnie porozmawiać

Przed snem Hubert postanowił porozmawiać z Agatą o wątpliwościach, które pojawiły się w jego głowie. Czuł, że relacja z Islanderką nie idzie w dobrym kierunku.

“Agatka śpisz? Pogadamy o trudnych tematach? Nie może to być ciągle jednostronne w taki sposób. Więc dam Ci przestrzeń, którą chyba potrzebujesz. Nie widzę “Love Island. Wyspa miłości”. ciekawości w drugą stronę” – zaczął łóżkową rozmowę Hubert.

Ok” – krótko zgodziła się Agata

Na drugi dzień Hubert kontynuował rozmowy z Agatą. Próbował się dociec jaki wspólny kierunek mogą znaleźć z Agatą, żeby ich relacja była coraz lepsza. “Myślałaś o tym, co Ci powiedziałem wieczorem?” – zapytał Hubert. Agata ewidentnie czuje, że w tej relacji jest silniejsza od partnera, brakuje jej zdecydowanego mężczyzny i przyznaje, że być może nie pasują do siebie z Hubertem.

W drugiej części dnia Hubert podjął kolejną próbę rozmowy z Agatą i bardzo jasno przekazał co mu się nie podoba, czego mu brakuje w tej relacji. Wydawało się, że atmosfera wreszcie się oczyściła i Islanderzy doszli do kompromisu. Jednak wieczór to zweryfikował.

“Love Island. Wyspa miłości”. Konflikt chłopaków w porannej naradzie

Panowie podjęli dyskusję na temat zachowania Kamila, Mateusza i Adama. Trójka Islanderów miała swoje sprawy do omówienia i wychodząc do ogrodu zamknęli drzwi przed Dawidem. Dali mu do zrozumienia, że temat chcą przegadać tylko we trzech.

Wojtek zaczął mówić: “Wyszliście sobie w trójkę, zamknęliście przed nami drzwi”.

“Jesteśmy dorośli, wyszliśmy w trójkę, chcieliśmy sobie pogadać w trójkę…”

Matiego, Huberta, Dawida i Wojtka żadne argumenty nie przekonywały. Uważali, że panowie we trzech zachowali się nie fair. I nagle Kamil zapytał Huberta czemu patrzy na niego? Zrobiła się gęsta atmosfera i było dość nieprzyjemnie.  Kamil zapytał Huberta: “Czemu się patrzysz na mnie ciągle?” – “No bo patrzę, bo mówisz to patrzę na Ciebie” – odpowiedziała Hubert

Napięcie czuć było z minuty na minuty coraz większe, Wojtek się denerwował, podnosił głos i widział, ze wymiana spojrzeń Kamila z Hubertem nie była łagodna. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. “Ale Kamil po co jesteś taki agresywny?” – zapytał Wojtek

Nagle Kamil wstał, powiedział, że wszystkich chłopaków lubi. Te słowa podważył Wojtek, ale Kamil i tak każdemu podał rękę na zgodę.

“Love Island. Wyspa miłości”. Dziewczyny dyskutują o Dodzie

Dziewczyny musiały spuścić parę z po ognistym wieczorze z Dodą. “Odwiedziła nas królowa jedyna i niepowtarzalna” – rozpoczęła dyskusję Jagoda.

Każdy komentarz, który padł z ust Dody, Islanderki analizowały razem, biorąc do serca wszystkie uwagi: “A Ty jak się czujesz, po tym co usłyszałaś?” – zapytała Ola Alicję.

Ja już zbytnio nie chcę więcej komentować (…) Przykro mi jest, że gdzieś taki komentarz padł. Najważniejsze dla mnie szczerze jest to, że ja nie czuję się, żebym go osaczała i przede wszystkim on nie czuje się osaczany” – odpowiedziała Alicja.

Ola dodała, że często Alicja przejmuje inicjatywę i dużo mówi, nie dając szansy innym osobom. Nie tylko Ola miała takie odczucia, ale podobnie sądziła także Beata. Po intensywnym wieczorze z Dodą czuć było w powietrzu dużo refleksji i rozważań.

“Love Island. Wyspa miłości”. Gorrrrący pocałunek Adama i Agaty!

Wieczorem Agata i Hubert praktycznie ze sobą nie przebywali. Gdy wszyscy Islanderzy byli w ogrodzie, Agata udała się do środka willi. W tym czasie Hubert zwierzał się Beacie, że jest na dobrej drodze z Agatą, a jego relacja chyba się poprawiła po kilku dzisiejszych rozmowach. Beata utwierdziła go w przekonaniu, że do z Agatą pasują do siebie i na pewno im się uda.

Tymczasem w willi do Agaty dołączył Adam i nawiązali dyskusję o relacji Agaty i Huberta. “No, a co jest z Hubertem? Bo tak widzę, ze cały wieczór jesteście osobno.” – zapytał Adam.

Obydwoje dobrze się bawili, w świetnych nastrojach żartowali. W pewnym momencie Adam zaproponował Agacie, żeby wyszli do ogrodu trzymając się za rękę i całując przed innymi Isalnderami. To był oczywiście żart ze strony Adama, który szybko podłapała Agata.

Adam: “Pokażemy im wszystkim jak to się robi””

Agata: “Co?”

Adam: “Ogólnie wszystko. Podejdziemy za rękę i będziemy się dziko całować”

Agata: “Nie, no nie przy nich”

Adam: “Nie? Czemu nie, Agatka”

Agata: “To chodź tutaj się pocałujemy, ale nie tam. Nie patrz tak na mnie”

Adam: “A to by była chyba zdrada, nie?”

Agata: “Nie powiemy nikomu”

Obydwoje zatopili się objęciach i oddali namiętnym pocałunkom.

“Love Island. Wyspa miłości” obejrzysz o 21:00 w TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. Najnowsze odcinki 7 sezonu “Love Island. Wyspa miłości” można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

“Love Island. Wyspa Miłości”: Agata w Kryjówce spełniła swoje dwie fantazje. Później do programu wkroczyła Doda!

Doda na Love Island już wylądowała w łóżku! I to z kim! “Spełniłam marzenie 90% mężczyzn”

Klaudia i Patryk pożegnali się z “Love Island”. Ostry konflikt między Alicją a Olą [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda będzie robić porządki na “Love Island”!

Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją!

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAtrakcyjne noclegi w Rzezawie. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj
Następny artykułWielka Brytania: Spłonął 400-letni hotel, w którym goszczono uchodźców z Ukrainy