A A+ A++

Popularny amerykański youtuber komediowy Logan Paul w nowym filmie opowiedział, jak został oszukany na 3,5 mln dolarów. Za tę kwotę ktoś obiecał mu kolekcjonerskie karty Pokémon pierwszej edycji. Youtuber dostał zapewnienie, że to jedyna, nie do podrobienia taka seria kart w zapieczętowanym, nigdy nie otwartym wcześniej pudełku. Przedmiot miał być unikatowy w skali świata.

Logan Paul oszukany “na Pokémony”

W grudniu Logan Paul ogłosił transakcję w swoich mediach społecznościowych.

Już wtedy fani zaczęli zastanawiać się, czy aby na pewno youtuber kupił coś tak niepowtarzalnego. Paul udał się więc celem weryfikacji kupionego przedmiotu do nawet do Chicago, gdzie mieści się firma Baseball Card Exchange, zajmująca się weryfikacją autentyczności towarów kolekcjonerskich.

Niestety dla Paula, już po zakupie rzekomo wyjątkowej kolekcji kart okazało się, że został oszukany. Kupione karty Pokémon okazały się kartami z serii G.I Joe. Jak można się domyślić, karty te nie są z pewnością warte tyle co kolekcja Pokémon.

Kilka lat temu o Loganie Paulu zrobiło się głośno za sprawą bardzo kontrowersyjnego nagrania. Youtuber zamieścił film z japońskiego lasu Aokigahara u podnóża góry Fuji, zwanego także „lasem samobójców” ze względu na liczne akty samobójstw w tym miejscu.  W filmie wystąpił w kolorowej czapce z bohaterem bajki Toy Story, widać jak zaczepia odwiedzających las turystów i prosi o „lajki”. W kolejnych ujęciach wraz z grupą przyjaciół przechadzają się z kamerą po lesie. W pewnym momencie napotykają na zwłoki samobójcy. Paul na ten widok zareagował śmiechem i nie zatrzymał nagrywania. Youtuber podszedł do zwłok bliżej i sfilmował je z odległości ok. metra (na filmie pokazane są z blurem).

W odpowiedzi YooTube zdecydował o czasowym wstrzymaniu emisji reklam przy filmikach youtubera.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStrony główne: Onet wyprzedził WP.pl, o2.pl i SE.pl sporo w dół
Następny artykułSocial media a sen. TikTok najgorszy