A A+ A++

lodowka-do-zabudowy-ranking-2021

Lodówki do zabudowy są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy, aby nasza kuchnia była urządzona w spójnym stylu. Na jakie modele warto zwrócić uwagę w 2021 roku? Przedstawiamy ranking, który pomoże podjąć najlepszą decyzję.

Ranking lodówek do zabudowy 2021 

Lodówka to jeden z najważniejszych sprzętów, jakie mieszczą się w kuchni. Dlatego jej wybór nie może być przypadkowy. Powinna być ekologiczna, energooszczędna oraz trwała. Ważne są także opcje dodatkowe, które przedłużają świeżość produktów oraz zachowują ich walory zarówno smakowe, jak i zapachowe. Poniżej przedstawiamy lodówki do zabudowy, na które warto zwrócić uwagę w 2021 roku.

Samsung BRB260089WW

Pierwsze miejsce w rankingu lodówek do zabudowy zajmuje chłodziarka firmy Samsung o pojemności 256 l. Cechuje się najwyższą klasą energetyczną A+++, dzięki czemu jest energooszczędna. Wyposażona jest w system NoFrost, który zapobiega osadzaniu się szronu we wnętrzu chłodziarki. Dysponuje dwoma niezależnymi obiegami chłodzenia w chłodziarce i zamrażarce CoolSelect+. Opcja ta opiera się na czterech trybach: zamrażaniu, chłodzeniu, delikatnym zamrażaniu oraz przechowywaniu mięs i ryb. Ciekawym dodatkiem jest Tryb Wakacyjny, który utrzymuje w lodówce stałą temperaturę 12 stopni oraz pobiera mniej energii.

ELECTROLUX LFB3AF12S

Model ten oferuje użytkownikowi 173 l pojemności. Charakteryzuje się energooszczędnością oraz niezwykle cichą pracą. Lodówka wyposażona jest w komorę, której zadaniem jest dłuższe zachowanie świeżości produktów oraz ich składników odżywczych, np. witamin. Szuflada przeznaczona do przechowywania warzyw i owoców została zaopatrzona w system kontroli wilgoci. Jest to kompaktowa lodówka, która pozwala jednak zmieścić w niej wszystkie zakupy, dzięki systemowi Opti-Space.

Siemens KG39NXXEB

Osoby, które potrzebują naprawdę sporej lodówki o pojemności 366 l, powinny zwrócić uwagę na model marki Siemens. Poza energooszczędnością oraz technologią NoFrost znajdziemy w niej także system MultiAirFlow, który utrzymuje stałą temperaturę na wszystkich poziomach lodówki oraz równomiernie rozprowadza powietrze. Za jakość i świeżość produktów odpowiada natomiast system freshSense.

Samsung BRB260187WW

Na czwartej pozycji znalazła się kolejna propozycja od marki Samsung. Jej pojemność całkowita to 262 l. Oferuje podobne funkcje, co model z pierwszego miejsca, czyli NoFrost, Tryb Wakacyjny oraz podwójny obieg chłodzenia. Jednak proponuje także takie rozwiązanie jak Power Freeze, które znacznie przyspiesza zamrażanie żywności. Ponadto, tylna ścianka lodówki pokryta jest powłoką Metal Cooling, która zatrzymuje oraz izoluje zimno. Do tego ma ona bardzo solidne i bezpieczne w użytkowaniu półki ze szkła hartowanego. Co więcej, wyposażona jest w technologię Precise Cooling, która dba o zachowanie równomiernej temperatury we wnętrzu urządzenia.

Beko BCNA275E31SN

Piąta i ostatnia pozycja w rankingu to lodówka Beko o pojemności 185 l. Jej największą zaletą jest innowacyjny system HarverstFresh. Technologia opiera się na trzech kolorach – niebieskim, zielonym i czerwonym, które mają imitować naturalny 24-godzinny cykl słoneczny. System ten ulokowany jest w dolnej szufladzie, która mieści owoce i warzywa. Dzięki temu zachowują witaminy i cenne składniki odżywcze na dłużej. Jest to z pewnością opcja dla osób, które opierają swoją dietę głównie na owocach i warzywach.

Wymienione lodówki do zabudowy pozwolą zachować świeżość produktów spożywczych na dłużej. Do tego są ekologiczne, energooszczędne i niezwykle solidne. Z pewnością będą nam służyć przez długie lata. Wybierając produkty renomowanych marek, mamy gwarancję tego, że jest to dobry wybór.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRafał Królikowski wspomina zmarłego brata: Wciąż nie mogę się z tym pogodzić
Następny artykułMistrzowska riposta na petycję Anglików