LKS Palczowice przegrywał u siebie z Koroną Harmęże 0:2. Ostatecznie wygrał  3:2.

W 21. minucie dwójkową akcję przeprowadził D. Wykręt z Tyranem. Gola ostatecznie zdobył drugi  wymienionych zawodników. W 41. minucie faulowany w polu karnym był P. Forma. Skutecznie z wapna uderzył Tyran.

W 52. minucie Cienkosz zagrał do Miętki. Ten podał prostopadle do P. Folgi. Sześć minut później był remis. Piłkę ze skrzydła wrzucił Miętka. Błąd bramkarza wykorzystał P. Folga i skierował ją do pustej bramki. W doliczonym czasie gry K. Kowalczyk precyzyjnie z narożnika szesnastki.

,,W pierwszej połowie inicjatywę posiadali rywale. W drugiej odsłonie my zdominowaliśmy wydarzenia na boisku. W końcu szczęście dopisało nam, bo bramkę strzeliliśmy w końcówce, a drugi gol padł po błędzie bramkarza. Pokazaliśmy charakter i bardzo cieszymy się z wygranej” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

,,W pierwszej połowie nasza przewaga była niesamowita. W drugiej części meczu całkowicie stanęliśmy. Szybko straciliśmy gole i graliśmy słabo. Coś nam wyjątkowo nie idzie w tej rundzie” – powiedział Dariusz Pawełkiewicz, członek zarządu Korony Harmęże.

Sobota 7 maja LKS Palczowice – Korona Harmęże 3:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Tyran (21.), 0:2 Tyran rzut karny (41.), 1:2 P. Folga (52.), 2:2 P. Folga (58.), 3:2 K. Kowalczyk (90+1)

Składy:
LKS Palczowice: Skrzypek (35. Nowokuński), Hercog, Mruczek, Putowski, A. Folga, Cienkosz, Zięcik, B. Kowalczyk, Szewczyk, Miętka, P. Folga. Trener: Patryk Cienkosz.

Korona Harmęże: Sroka, Koziara, Głowacki, Kumorowski (55. Pawlak), Foks, Wykręt, P. Forma (80. Rychlewicz), Rusinek, Bargiel, Tyran, Rochowiak. Trener: Patryk Forma.