A A+ A++
fot. upcnvoley.com.ar

Argentyńska Liga Siatkówki (ACLAV) zamknęła listę drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach w sezonie 2020/2021. Ustaloną również system gier w czasie pandemii koronawirusa. Wszystkie mecze najbliższego sezonu mają się odbyć w zamkniętej bańce, by chronić zespoły ,zawodników, sędziów przed ewentualnymi zakażaniami i przerwami w rozgrywkach.

W sezonie, którego rozpoczęcie dość długo było wielką niewiadomą z uwagi na światową pandemię koronawirusa, w lidze argentyńskiej weźmie udział zaledwie siedem zespołów. Zarówno rozgrywki ligowe jak i Puchar Argentyny odbędą się w zamkniętej „bańce” w formie turnieju.


W rozgrywkach wezmą udział UPCN San Juan, siedmiokrotny mistrz Argentyny i przedstawicie tego kraju w rozgrywkach międzynarodowych, Ciudad Volley oraz Obras de San Juan. Stawkę drużyn uzupełni siedmiu debiudantów: UVT Vóley, Club Atlético Paracao, Club Atlético Once Unidos i Defensores de Banfield.

– Chciałbym podziękować wszystkim klubom, które będą uczestniczyć w tym sezonie LVA, a także sponsorom, którzy potwierdzili swoje wsparcie w tym trudnym jak nigdy dotąd czasie – powiedział prezes ACLAV Pedro Bruno.Będziemy kontynuowali swoją pracę tak, jak robiliśmy to do końca poprzedniego sezonu, by stworzyć niezbędne warunki dla zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich uczestników naszych zawodów.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułPrzewodniczący Episkopatu ma koronawirusa
Następny artykułKolejny rekord zakażeń koronawirusem w kraju. W Częstochowie znów dużo nowych przypadków