A A+ A++

Lara Gessler przyłapana przez fotoreportera na Marszałkowskiej w Warszawie, zwraca uwagę niesamowitą stylizacją. I nie tylko o mocny kolor tu chodzi. Patrzymy na jej buty i jesteśmy zachwycone.

Lara Gessler z roku na rok coraz lepiej czuje się w temacie mody. Widać, że ubrania sprawiają jej przyjemność. Nie boi się odważnych połączeń, ale nigdy nie przesadza. Jej stylizacje są wyraziste, ale jednocześnie nie krzyczą “tu jestem”. Można ją naśladować.  Tym razem zadała szyku płaszczem w najmodniejszym teraz kolorze pomidora, piękną bluzką i butami typu Mary Jane, które połączyła z białymi skarpetkami.

Polecamy również: Najmocniejsze trendy 2024 roku. Wrócą klasyki sprzed lat

Buty typu Mary Jane

Fason Mary Jane to buty na cienkiej podeszwie (choć spotyka się teraz, np. w Zarze i takie na mocnym tzw. traktorze), o okrągłym nosku i – co najważniejsze – zapinane na jeden lub dwa paski. Pierwotnie Mary Jane były lakierowane i czarne, ale teraz można je znaleźć w najróżniejszych kolorach. Ewoluowały też paski – mogą być, mogą mieć ćwieki, mogą błyszczeć, być wstążkami, mieć klamry itd. Również noski nie są już wyłącznie lekko zaokrąglone. W sklepach znajdziemy też takie o kwadratowym lub spiczastym wykończeniu. 

Najważniejsze w butach tego typu jest to, że pasek jest umieszczony niżej niż kostka, są więc bardzo wygodne i nie skracają nogi. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWiadomości z Poznania. Co dzieje się w Poznaniu? (2 stycznia 2024)
Następny artykułWiadomości z Wielkopolski. Co dzieje się w Wielkopolsce? (2 stycznia 2024)