A A+ A++

Lara Gessler i Piotr Szeląg tworzą zgodną parę. Zakochani niebawem zostaną rodzicami. Przyszła mama zdradziła, że swoje pierwsze dziecko urodzi na przełomie września i października. Do rozwiązania zostało więc niewiele czasu. Wygląda na to, że Szeląg postanowił nie czekać do narodzin pociechy i oświadczył się swojej partnerce tuż przed narodzinami ich wspólnego maleństwa.

Gessler na swoim instagramowym profilu umieściła dwa zdjęcia. Pierwsze to selfie, do którego pozowała z Piotrem – oboje uśmiechnięci, zakochani. Czyżby tuż po zaręczynach? Fotkę wykonano w łóżku!

Drugie zdjęcie przedstawia piękny pierścionek. “Najszczęście” – napisała Gessler.

Fotografię córki niemal natychmiast skomentowała Magda Gessler. Na swoim profilu na Instagramie napisała: “Miłość. Zaręczyny. Wszystko? Lara… z całej duszy… życzę… wszystkich wspaniałych dni, które trzeba celebrować… moja córeńka”.

Wieść o tym, że Lara Gessler spotyka się z Szelągiem, obiegła media, kiedy zakochani pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku.

Co ciekawe, Szeląg jest zwolennikiem tzw. małżeństw rzymskich, czyli uważa, że prawdziwy ślub nie jest mu do niczego potrzebny, a swoją partnerkę traktuje i tak jak żonę, z którą jednak może się w każdej chwili rozstać. Zaznacza, że obecnie każdy może wejść w związek małżeński bez problemu, jednak trudności pojawiają się, kiedy para okazuje się niedopasowana, a o ich rozwodzie musi decydować sąd. Nie chce, aby decyzje na temat jego relacji podejmowała nieznana mu osoba, czyli sędzia. Przestrzega też innych przed podejmowaniem pochopnych decyzji.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułJanusz Korwin-Mikke w gumowych sandałach i białej koszuli. W takim stroju został ogrodnikiem
Następny artykułPłoccy wioślarze zdobyli kolejne medale Mistrzostw Polski