A A+ A++

Do wypadku drogowego doszło wczoraj na DK nr 17 w miejscowości Krynice. Wstępne ustalenia wskazują, że 40 letni kierujący Oplem Vivaro potrącił znajdującego się na przejściu dla pieszych 81 latka. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wyjaśniamy okoliczności tego wypadku i apelujemy o ostrożność w rejonach przejść dla pieszych.

Wczoraj po godzinie 16 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Krynice w obszarze zabudowanym doszło do potrącenia pieszego.

Jak wynika z ustaleń policjantów tomaszowskiej drogówki, 40-letni kierujący Oplem Vivaro, mieszkaniec powiatu otwockiego, jadąc w kierunku Zamościa, nie zauważył znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych 81-latka z gminy Krynice, w wyniku czego doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do zamojskiego szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, był trzeźwy.

Wyjaśniamy okoliczności tego wypadku i apelujemy o ostrożność za kierownicą, a zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWewnętrzny komentator [06] Usprawiedliwiacz
Następny artykułPolicja Opole: Publikacja wizerunku – czy rozpoznajesz te osoby?