A A+ A++

Prokuratura Rejonowa w Krośnie w dniu 4 lutego 2026 r. wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 18-letniej mieszkanki Krosna. Postępowanie prowadzone jest w kierunku czynu z art. 155 Kodeksu karnego.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, w dniu 3 lutego 2026 r. zgłoszono zaginięcie młodej kobiety. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krośnie niezwłocznie podjęli szeroko zakrojone działania poszukiwawcze. Po uzyskaniu informacji o ostatnim znanym miejscu logowania telefonu zaginionej do stacji BTS, policjanci udali się w rejon strefy inwestycyjnej przylegającej do krośnieńskiego lotniska.

O godzinie 23.26 odnaleziono ciało zaginionej kobiety, a na miejscu stwierdzono jej zgon.

Na miejscu ujawnienia zwłok przeprowadzono szczegółowe oględziny pod nadzorem prokuratora Prokuratury Okręgowej w Krośnie. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych, które mają ustalić mechanizm oraz przyczyny śmierci 18-latki.

Sekcja zwłok zaplanowana jest na dzień 5 lutego 2026 r. w prosektorium Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie. Śledztwo jest w toku.

Źródło: Rzecznik Prasowy
Prokuratury Okręgowej
w Krośnie
dr hab. Marta Kolendowska-Matejczuk

0
0
votes

Article Rating

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o
Formularz komentarzy gromadzi Twoje imię/nick, adres e-mail i treść, aby umożliwić nam śledzenie komentarzy umieszczanych w witrynie. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki korzystania z naszej strony internetowej i Politykę prywatności, aby opublikować komentarz.

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBARCIANY: Prezes lokalnego klubu sportowego skazany. Sprawa ma związek z narkotykami i bronią
Następny artykułШведи за п’ять хвилин ефіру зібрали €400 тис. на допомогу енергетиці України