Dziewiętnastą przegraną w sezonie 2020/2021 zakończyło się rozegrane w środę, 20 stycznia br. we Wrocławiu spotkanie pomiędzy Zetkamą Doralem Nysą Kłodzko a TBS Śląskiem II Wrocław. Kłodzczanie przegrali 77:106.

Wrocławska drużyna wysoko wygrała dwie pierwsze kwarty meczu – 30:19 i 20:13 i na przerwę zeszła z 18. punktowym prowadzeniem. Trzecią kwartę nieznacznie wygrali koszykarze Zetkamy Doralu Nysy Kłodzko (29:28), ale w ostatniej odsłonie meczu znów do głosu doszli zawodnicy z Wrocławia, wygrywając ją 28:16 i całe spotkanie 106:77.

W kłodzkim zespole najwięcej punktów zdobyli Karol Nowakowski – 16 oraz Krzysztof Krajniewski i Paweł Nowicki – po 13. W drużynie z Wrocławia Aleksander Leńczuk zdobył 22 punkty, a Kacper Gordon – 19.

W 20. kolejce Suzuki I Ligi ostatnia w tabeli Zetkama Doral Nysa Kłodzko podejmie w najbliższą sobotę, 23 stycznia br. na własnym parkiecie zajmującą 15. miejsce Pogoń Prudnik. Początek spotkania o godz. 17.00.

red. (fot. FB/Zetkama Doral Nysa Kłodzko)