A A+ A++

Joanna Koroniewska (43 l.) i Maciej Dowbor (43 l.) to para z długim stażem. Ostatnio podjęli decyzję o przeprowadzce do apartamentu w centrum Warszawy. Choć decyzja była wspólna – prezenter podkreśla, że w nowym lokum wszystko będzie podporządkowane jego żonie, a on nie będzie miał nawet własnego kąta! Jak sam utyskuje: „Poświęciłem się dla niej!”

Koroniewska zaplanowała przeprowadzkę. Maciej Dowbor utyskuje: “Będzie miała wszystko, a ja nic”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w ostatnim czasie przeżywali intensywne chwile – zdarzały im się kłótnie i nagłe wybuchy. Nic dziwnego, bowiem artyści na co dzień są bardzo zapracowani, a równocześnie długo szukali nowego miejsca dla siebie, które mogliby nazwać domem. W końcu im się udało! Upragnione gniazdko, czyli apartament bliżej centrum Warszawy, to spełnienie marzeń tej pary.

Oboje od zawsze marzyli o budowie własnego domu, ostatecznie zdecydowali się na sporych rozmiarów mieszkanie. Koroniewska i Dowbor planują zamieszkać w nowym lokum tuż po wakacjach. Teraz intensywnie pracują nad remontem apartamentu, ponieważ do końca lata nie zostało zbyt wiele czasu, a zależy im na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, zanim ich córka wróci do szkoły.

Para już nie może doczekać się przeprowadzki, bowiem oboje są już dosyć zmęczeni dojazdami do centrum stolicy. Poza tym, w końcu znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi, których będą mogli zapraszać do swoich nowych czterech kątów. Prezenter nie kryje, że cały remont powierzył ukochanej, ponieważ wie, jak ważne dla Joanny są kwestie estetyczne. Ona ma wszystko zaplanowane, a on chętnie przystaje na jej, nieraz szalone, pomysły.

Zobacz też:

Joanna Koroniewska wykłóca się z internautką. Poszło o urodę aktorki

Sylwia Bomba “przeprasza ludzi”, że tak teraz wygląda. Pozuje w samej bieliźnie i chwali się metamorfozą.

Pomagajmy Ukrainie – Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułObjawienia francuskiej stygmatyczki. Co zobaczyła Marie Julie Jahenny?
Następny artykułCórka namówiła Kuleszę na wyjazd z Polski. Ojciec jest zazdrosny!