A A+ A++

Konkurs „Urokliwe zakątki Powiatu Niżańskiego” rozstrzygnięty

W dniu 28 października 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Nisku odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej, oceniającej prace nadesłane na organizowany po raz pierwszy konkurs fotograficzny pod hasłem „Urokliwe zakątki Powiatu Niżańskiego”. Konkurs objął Patronatem Starosta Niżański Robert Bednarz.

Uczestnicy Konkursu wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Zaprezentowali wiele wyjątkowych zdjęć, prezentujących piękno zakątków Powiatu Niżańskiego. Wybór zdjęć stanowił dla komisji konkursowej duże wyzwanie. Czteroosobowa komisja poddała ocenie nadesłane przez uczestników prace. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Wojciech Młynarski za zdjęcie „Jesienna droga”,

II miejsce – Piotr Wróbel za zdjęcie „Zjawiskowy las”,

III miejsce – Karolina Lewko za zdjęcie „Staw w lesie.

– Celem Konkursu „Urokliwe zakątki Powiatu Niżańskiego” było przedstawienie i promowanie walorów przyrodniczych, atrakcji turystycznych i zabytków naszego Powiatu. Poziom wykonanych prac był wysoki. Uczestnicy wykazali się pomysłowością w podejściu do tematyki konkursu, za co pragnę podziękować wszystkim uczestnikom a także pogratulować zwycięzcom – Starosta Niżański Robert Bednarz.

Nagrodzeni w Konkursie otrzymają karty podarunkowe oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają upominki.

Ze względu na panującą sytuacją epidemiczną w kraju, laureatów oraz uczestników konkursu indywidualnie poinformujemy o formie i terminie rozdania nagród.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZaproszenie na koncert niepodległościowy „Ta, co nie zginęła”
Następny artykułDobczyce charytatywnie . W niedzielę jeździmy dla małej Andzi czyli “bokiem do przodu” oraz “błoto wciąga”