A A+ A++

Fundacja Odzyskaj Środowisko wraz z puławskim Urzędem Miasta organizuje konkurs fotograficzny, mający na celu promowanie idei recyklingu.

Zadanie konkursowe jest skierowane do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich. Polega ono na zrobieniu sobie zdjęcia z czerwonym pojemnikiem, do którego można wyrzucać elektryczne śmieci. Takie pojemniki można spotkać w Puławach w 7 lokalizacjach, dwa znajdują się przy ulicy Kołłątaja 31 i 47, pozostałe można znaleźć przy ulicach Niemcewicza 7, Kościuszki 14, Cichockiego 6, Eustachiewicza 2 oraz Kaniowczyków 4. Fotografia powinna być możliwie najbardziej kreatywna, zachęcać do pozbywania się elektroodpadów w sposób przyjazny dla środowiska. Na zdjęciu powinna znajdować się osoba, która uczestniczy w konkursie. Jedna osoba może przysłać tylko jedną fotografię. Propozycje można wysyłać do 8 grudnia na adres [email protected]

Oprócz nagrody za najbardziej kreatywną fotografię z czerwonym pojemnikiem, przewidziano także uhonorowanie placówki edukacyjnej, której podopieczni przyślą najwięcej zdjęć konkursowych.

Grafika: Fundacja Odzyskaj Środowisko

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDG RSZ: Pierwsze Abramsy dla Polski w przyszłym roku
Następny artykułDataArt otwiera trzeci oddział w Polsce. Nowe biuro z coworkingiem w Krakowie