A A+ A++

Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji, ale wiele wskazuje na to, że władze miasta znajdą pieniądze na podwyżki dla pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wzrostu płac domagają się też urzędnicy i pracownicy innych miejskich instytucji.

– Każdy pozostał przy swoim stanowisku. Strony umówiły się na następne spotkanie, które odbędzie się 23 lutego. Wtedy  prawdopodobnie zapadną konkretne decyzje – mówi o środowym spotkaniu prezydenta Bogdana Wenty Marcin Januchta, rzecznik prasowy prezydenta Kielc. 

ZOBACZ TAKŻE: Adam Małysz w Kielcach. Otworzył “skoczeńkę” i mówił, że przyszłość skoków narciarskich jest w miastach

Przypomnijmy, że spór między dyrekcją i pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trwa od dłuższego czasu, ale 7 lutego ubiegłego roku udało się osiągnąć porozumienie. Dotyczyło ono m.in. wprowadzenia nowej siatki zakładającej znaczny wzrost płac, która miała obowiązywać od stycznia tego roku, oraz wypłaty dodatku covidowego. Pod koniec ubiegłego roku jednak dyrekcja MOSiR-u oraz władze miasta poinformowały, że realizacja jego zapisów jest niemożliwa, bo miasto nie ma pieniędzy. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułConsumer spending PLUMMETS as Americans lose access to cheap credit
Następny artykuł​Nowe fakty w sprawie obławy w Poznaniu