KOMUNIKAT KOŃCOWY XXIII PODLASKIEGO TURNIEJU WETERANÓW w TENISIE STOŁOWYM KOBIET i MĘŻCZYZN
Grajewo 04.12.2021 r.
I. KOBIETY 35 I POWYŻEJ :
1. Baranowska Beata – Sokółka
2. Muczyńska Ewa – Woznawieś
II . MĘŻCZYŹNI 40-49
1. Chwojko Marcin – Białystok
2. Skrzekut Roman – Białobrzegi
3. Cybulski Jacek – Mońki
4. Bronakowski Michał – Białobrzegi
5. Klej Artur – Sokółka
6. Liberacki Artur – Białystok
7-8. Wiszowaty Karol- Mońki; Szupieńko Robert – Olecko
9-10. Poniatowski Marek – Bełda; Janiszewski Mariusz- Grajewo
III . MĘŻCZYŹNI 50-59
1. Reucki Adam – Białystok
2. Żołądkowski Jarosław – Białystok
3. Kostro Leszek – Wysokie Mazowieckie
4. Lubecki Krzysztof – Sokółka
5. Morzy Czesław – Białystok
6. Żylinski Kazimierz – Burdeniszki
7-8 . Szeparowicz Piotr- Białystok, Żołowicz Zdzisław- Łomża .
9-12. Różycki Marek- Gołdap, Antropik Krzysztof- Sokółka, Kurlenda Adam- Białystok, Kasjanowicz Jerzy- Białobrzegi.
13-16. Dąbrowski Tadeusz- Sokółka, Rodziewicz Marek- Białystok, Głódż Grzegorz- Mońki, Kostrzyński- Sokółka.
17-25. Adamkiewicz Marek- Grajewo, Skrodzki Tomasz- Olecko, Dobrzyński Jarosław- Białobrzegi, Sokołowski Bogdan- Mońki, Judzewicz Jarosław- Białystok, Samul Mirosław- Białystok, Motybel Jacek- Białobrzegi, Skutnik Tadeusz- Mońki, Fiedorczuk Janusz- Monki.
IV . MĘŻCZYŻNI 60-69
1. Łukaszuk Mirosław – Białystok
2. Popławski Kazimierz – Białystok
3. Sadowski Zdzisław – Czarna Białostocka
4. Czarnecki Dariusz – Czarna Białostocka
5. Zaniewski Marian – Białystok
6. Pietrołaj Tadeusz – Olecko
7-8 . Szeszko Henryk- Białobrzegi, Walczak Jacek- Pisz
9-12 . Żukowski Jerzy – Sokółka, Mocarski Jan- Łomża, Nawrot Jan- Olecko, Robakowski Jarosław- Białystok .
13- 15. Mazurczyk Wiesław- Sokółka, Konopczyński Zbysław- Olecko, Zajkowski Marek- Mońki,
V . MĘŻCZYŹNI 70 lat i więcej
1. Piotrowski Tadeusz – Białystok
2. Gawieńczyk Mieczysław – Mońki
3. Polakowski Józef – Olecko
VI . Kategoria OPEN
1. Krymski Marek – Grajewo
2. Królewicz Tyberiusz- Ełk
3. Ogrodnik Piotr- Grajewo
4. Kapelewski Sebastian- Łomża
5. Wyrzykowski Bartosz- Zambrów
6. Zyskowski Adam- Łomża
7-8. Szeszko Karol- Białobrzegi, Budenas Karolina- Grajewo,
9-12. Janiszewski Sebastian- Grajewo, Pieńczykowski Rafał- Grajewo, Zawistowski Marcin- Grajewo, Baranowski Kamil- Łomża.
13-16. Tarnacki Kacper- Łomża, Cekała Jakub- Łomża, Klimczuk Igor- Łomża, Dąbrowski Arkadiusz- Ostrów Mazowiecka
17-18. Choynowski Łukasz- Grajewo, Winikajtys Dariusz- Ełk.
Sędzia główny, opracowanie : Skibniewski Eugeniusz
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS