A A+ A++

Osada Morska w Łebie zmieni się w hotel Golden Tulip, fot. mat. prasowe

7 października spółka 7 World będąca inwestorem projektu Osada Morska w Łebie poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy. Obie strony listu zobowiązały się dołożyć starań, aby podpisać umowę franczyzy na prowadzenie hoteli Golden Tulip oraz Golden Tulip Residence w Łebie, do dnia 30 listopada 2020 roku.

Golden Tulip  to stale  rozwijająca się sieć hotelowa obejmująca swym zasięgiem cały świat. Marka Golden Tulip należy do Louvre Hotels Group. Posiada ponad 170 wysokiej klasy hoteli w 41 krajach. W każdym obiekcie dba się o normy jakości – przy jednoczesnym uwzględnieniu osobowości menadżera i docenianiu lokalnej kultury. Louvre Hotels, wraz z Radisson Hotels należy do Jin Jiang drugiej co do wielkości grupy hotelarskiej na świecie.

Inwestycja Osada Morska Łeba, którą pod swoje skrzydła ma przejąć Golden Tulip, to kompleks apartamentowo – hotelowy otoczony wodą – od północy Morzem Bałtyckim z szerokimi, czystymi plażami, a od południa Jeziorem Sarbsko.

Inwestycja położona jest wśród nadmorskich lasów na rozległym terenie o powierzchni niespełna 6 ha i składa się z dwóch, oddalonych od siebie o 100 metrów budynków.

Pierwszy budynek, to część hotelowa, budowana w standardzie 4 gwiazdek, którą sieć przejmie pod logotypem Golden Tulip. W drugim budynku znajduje się  161 luksusowych apartamentów, dla wszystkich, którzy marzą o własnym domu nad morzem. Ta część kompleksu przyjmie nazwę Golden Tulip Residence.

Property Forum

Retransmisja sesji:

. Inwestycje po COVID-19 – czy Polska znów będzie zieloną wyspą?

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułWarszawa w żółtej strefie
Następny artykułŁódzki Teatr Muzyczny ma swoje radio – w piątek pierwsza audycja