A A+ A++

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach wydał dziś oświadczenie, które zostało wysłane także do naszej redakcji. To reakcja na słowa prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Elżbiety Śreniawskiej, która na antenie Polskiego Radia Kielce stwierdziła, że powodem problemów z przepełnionymi autobusami są “nieprzemyślane korekty w komunikacji”. Zarzuciła też władzom ZTM brak reakcji na fakt, że w związku z tzw. podwójnym rocznikiem z połączeń będzie korzystało więcej uczniów.

“Zapewniamy, że temat tzw. podwójnego rocznika był znany w Zarządzie Transportu Miejskiego w Kielcach na długo przed wprowadzeniem pierwszego etapu remarszrutyzacji. Zmiany zaproponowane oraz wprowadzone przez ZTM miały na celu reakcję na takie właśnie zagrożenie i naszym zdaniem spełniają stawiane założenia” – piszą w oświadczeniu władze ZTM.

Urzędnicy zaznaczają w piśmie, że z przeprowadzonych analiz wynika, że problem zbyt dużych napełnień w autobusach występuje w godzinach porannych oraz w czasie kumulacji zakończenia zajęć szkolnych. Przekonują, że sytuację tę można rozwiązać wprowadzając tzw. brygady przerywane, czyli dodanie … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint – otwarta beta miała ruszyć już dziś. Ubisoft natrafił na problem
Następny artykułGdańsk. Autokar zderzył się z tramwajem