A A+ A++

Michał Białoński: Z Saudyjczykami powinniśmy udowodnić, że jesteśmy lepszym zespołem. WIDEO (Polsat Sport)/Polsat Sport/Polsat Sport

Reprezentant Argentyny oskarżony o molestowanie seksualne

Thiago Almada dostał szansę na spełnienie swoich marzeń o występie na mundialu, gdy okazało się, że w powodu kontuzji wykluczeni zostali Nicolas Gonzalez i Joaquin Correa. Wszystko wskazuje jednak na to, że 21-letni Argentyńczyk szybko pożegna się z prestiżową imprezą. Jak informuje “Radio Mitre”, gwiazdor Atlanty United został oskarżony o molestowanie seksualne. Incydent miał mieć miejsce w 2021 roku podczas jeden z nielegalnych imprez w trakcie pandemii koronawirusa.

Prawnik ofiary przekazał, że jego klientka miała zostać celowo wprowadzona w stan upojenia alkoholowego. Argentyński piłkarz miał zaprowadzić kobietę do osobnego pokoju, gdzie została ona wykorzystana seksualnie przez wiele osób.

Dziennikarze dodali, że prawnicy kobiety złożyli do władz FIFA pismo z prośbą o wykluczenie 21-latka z trwającego w Katarze mundialu. Wszystko wskazuje więc na to, że Almada nie będzie mógł kontynuować rywalizacji w barwach Argentyny.

Thiago Almada/

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSzokujące słowa gwiazdora Niemców po porażce. “Powinniśmy byli ich zabić”
Następny artykułRosyjscy żołnierze zazdroszczą wyposażenia ukraińskim… psom