A A+ A++

Po niedzielnej nawałnicy służby informowały o śmierci 74-letniego żeglarza, który wypadł z żaglówki i utonął w jeziorze Niegocin. W poniedziałek 29 lipca z tego samego jeziora wyłowiono kolejne ciało.

O śmierci 74-letni mężczyzny, który utonął w czasie szkwału na jeziorze Niegocin, Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie poinformowała w niedzielę 28 lipca. Mężczyznę wyciągnięto z wody, ale pomimo reanimacji nie zdołano go uratować. Więcej szczęścia miała jego 66-letnia żona, której udało się utrzymać na wodzie i została z niej podjęta przez ratowników.  

W poniedziałek Jarosław Sroka z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego poinformował, że na tym samym jeziorze o poranku odnaleziono ciało około 50-letniej kobiety w żeglarskim ubraniu, która najprawdopodobniej jest drugą ofiarą niedzielnego szkwału. – Otrzymaliśmy informację z numeru alarmowego 112 o dryfujących zwłokach we wschodniej części jeziora Niegocin. Ratownicy udali się na miejsce. Niestety informacja się potwierdziła — mówi Sroka. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułChełmski afisz kulturalny 29 lipca – 4 sierpnia
Następny artykułPuchar Polski: Trzecioligowcy z wolnym losem. Reszta zacznie 14 sierpnia