A A+ A++

Operacja odbyła się w lipcu, jednak Instytut nie informował o niej wcześniej. O prowadzeniu i rozwiązaniu tej bardzo poważnie powikłanej ciąży lekarze opowiedzieli wczoraj na konferencji prasowej. – Pacjentka trafiła do nas w 25. tygodniu ciąży, po bardzo ciężkim wypadku komunikacyjnym, w którego wyniku zapadła w śpiączkę. Przebywała u nas do 32. tygodnia ciąży. Staraliśmy się, zapewniając komfort życia pacjentce, zaopiekować się również jej nienarodzonym dzieckiem – podkreślił dr Mariusz Grzesiak z Kliniki Położnictwa, Ginekologii i Perinatologii ICZMP.

Ze względu na dobro pacjentki i jej rodziny lekarze nie ujawniają danych ani szczegółów dotyczących stanu 23-latki, która do ICZMP trafiła ze szpitala w woj. zachodniopomorskim, dokąd trafiła po wypadku i w którym wcześniej została poddana operacji kardiologicznej i neurochirurgicznej.

W trakcie ok. siedmiu tygodni pobytu na intensywnej terapii w łódzkim szpitalu kobieta przeszła m.in. operację neurochirurgiczną. Ciążę udało się utr … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDestiny 2. Deweloperzy z Bungie opowiadają o nadchodzących zmianach w grze
Następny artykułMagdalena Boczarska: Mam na kolegów takie haki, że nikt nie jest mi w stanie podskoczyć