A A+ A++

Nietypową interwencję mają za sobą policjanci z pabianickiej „patrolówki”. Do zdarzenia doszło w nocy z 1 na 2 lutego.

Kilkadziesiąt minut po północy mundurowi pojechali na „jedną z ulic w Pabianicach” (policja nie podała do wiadomości dokładnej lokalizacji), by wyjaśnić nieporozumienie, do którego doszło pomiędzy taksówkarzem a klientką.

37-letni kierowca poinformował, że nie mogą się dogadać w sprawie zapłaty za kurs. Ostatecznie, w obecności policjantów, klientka zapłaciła odliczoną kwotę. To jednak nie był koniec interwencji.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się jednak, że mieszkaniec Łodzi jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową Łódź-Polesie. Ostatecznie funkcjonariusze zatrzymali 37-letniego kierującego toyotą i umieścili „na policyjnym dołku” poinformowała podkomisarz Agnieszka Jachimek, oficer prasowy pabianickiej policji.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPierwsza sakra biskupia w Nowosybirsku
Następny artykułВойска РФ могли обезглавить военного ВСУ: установлено личность погибшего