A A+ A++

Stanowisko dyrektora generalnego Wave Międzyzdroje Resort & SPA objęła Kinga Łata. Fot. mat. pras.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA ma nową dyrektor generalną. Stanowisko objęła Kinga Łata. Zarządza pierwszym obiektem w Międzyzdrojach o standardzie pięciu gwiazdek, w którym pracuje niemal stu pracowników.

  • Rezerwacja pobytu w nowym Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest możliwa od 29 kwietnia 2022.
  • Nowa dyrektor resortu zarządzała ponad 20 hotelami.

Goście mogli rezerwować pobyty od 29 kwietnia 2022, a za przygotowanie otwarcia odpowiadała Kinga Łata, która rok wcześniej rozpoczęła pracę przy pierwszym projekcie condohotelowym Green House Development. Jest także członkiem zarządu spółki Green House HM, która jest operatorem obiektu.

– Najbardziej ekscytującym, ale jednocześnie wymagającym czasem dla każdego dyrektora hotelu jest otwarcie i skompletowanie zespołu. Od początku chcieliśmy stworzyć miejsce wyróżniające się nie tylko w Międzyzdrojach i sądząc po ocenach naszych pierwszych gości udało się nam to w 100 proc. – powiedziała Kinga Łata, dyrektor generalny Wave Międzyzdroje Resort & SPA.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

– Chcemy zachwycać gości nie tylko architekturą i wystrojem wnętrz, ale przede wszystkim pełnym wachlarzem usług oraz życzliwym profesjonalizmem personelu. Niedługo otwieramy autorski Wave Beach Concept, który wprowadzi nowy standard spędzania czasu na plaży  – dodała.

Jest absolwentką germanistyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Od początku drogi zawodowej związana z hotelarstwem i turystyką. Przygodę z branżą rozpoczęła w biurze podróży TUI. W swojej karierze zarządzała ponad 20 hotelami, w większości 4- i 5-gwiazdkowymi, w tym również międzynarodowych marek. Przez 4 lata stała na czele polskiej sieci hotelowej, która ma w swoim portfolio kilkanaście obiektów. Wolny czas spędza z rodziną oraz na długich spacerach plażą ze swoim psem.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA położone jest w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim zejściem na plażę. Obiekt tworzy sto apartamentów o powierzchni od 37 do 57 m kw.  Obiekt posiada zlokalizowany na zielonym dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami.

Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. W portfolio firmy znajdują się takie inwestycje, jak: osiedla, apartamentowce oraz powierzchnie komercyjne.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrzed Muzeum Armii Krajowej będzie można skosztować tradycyjnej wojskowej grochówki
Następny artykułKolejne atrakcje na ESK 2022: Największy Bęben Świata, silent disco, performance „Oddźwięk”