A A+ A++

Gwiazda podpisała umowę ze Spotify na prowadzenie podcastu. Kim Kardashian, studiująca obecnie prawo, skupi się na temacie… więziennictwa. Chce mówić o tym, czym zajmuje się już od pewnego czasu, czyli o pomaganiu ludziom, którzy niesłusznie trafili za kratki.

Kim Kardashian

W ostatnim czasie aspiracje zawodowe Kim Kardashian wychodzą poza kręcenie kolejnych odcinków reality show o jej rodzinie, branie udziału w kolejnych projektach modowo-urodowych i wrzucanie postów do mediów społecznościowych. Celebrytka chce pójść w ślady swojego ojca, Roberta Kardashiana, który był prawnikiem. Zyskał on sławę jako adwokat O.J. Simpsona, futbolisty i aktora sądzonego o morderstwo swojej żony i jej przyjaciela. Ojciec Kim zmarł w 2003 r.

Gwiazda studiuje prawo, ale nie w klasyczny sposób na uczelni. Robi to eksternistyczne w Kalifornijskiej Izbie Adwokackiej. Jest też w trakcie odbywania czteroletniego stażu w firmie prawniczej z San Francisco. Nabytą wiedzę wykorzystuje w działaniach na rzecz reformy prawa karnego w USA. Wspiera Innocence Project – prawniczą organizację non-profit, której celem jest oczyszczenie z zarzutów osób skazanych wyrokiem sądu za przestępstwa, których nie popełniły.

O pracy w tej organizacji Kardashian opowie na podcaście, który współprowadzić będzie na Spotify. Jak poinformował dziennik “Wall Street Journal”, celebrytka podpisała już ekskluzywny kontrakt z popularnym serwisem streamingowym. Na razie nie podano daty, kiedy miałby wystartować kanał Kim.

Rok temu Kardashian interweniowała u prezydenta Donalda Trump, by ten wstawił się za amerykańskim raperem A$AP Rocky, który trafił do aresztu w Sztokholmie pod zarzutem wywołania bójki. Pomogła też wyjść z więzienia 17 osobom, które odbywały wyrok dożywocia za przestępstwa mniejszej wagi związane z narkotykami.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułSenat przyjął poprawki do Tarczy 4.0. Wykreślono niektóre przepisy
Następny artykułRodziny ofiar zestrzelonego Boeinga oskarżają Iran o okradanie ciał. „Zniknęły komórki, pieniądze, pierścionki”