A A+ A++

Co się dzieje? Dzisiaj przekazujemy same straszne wiadomości. Policjanci z Komisariatu Policji w Trzciance zatrzymali 18-latka, który dźgnął nożem 19-latka.  Mężczyzna z raną kłutą trafił do szpitala.

W poniedziałek, 13 marca 2023 r., około godziny 21:50 dyżurny z trzcianeckiego komisariatu otrzymał informację o ugodzeniu nożem młodego mężczyzny. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że na jednym z osiedli w Trzciance doszło do kłótni pomiędzy 18 i 19-latkiem. Sprawca miał szarpać i popychać pokrzywdzonego, w pewnym momencie wyjął nóż tzw. wielofunkcyjny i dźgnął nim 19-latka w plecy.

-Po tym, jak zaatakował pokrzywdzonego uciekł, natomiast 19-latek z raną kłutą okolicy lędźwiowej i złamanym żebrem trafił do szpitala – informuje Karolina Górzna-Kustra – oficer prasowy KPP w Czarnkowie.

Zadany cios na szczęście okazał się niegroźny dla jego życia.

Policjanci, prowadząc czynności w tej sprawie w ciągu kilku godzin zatrzymali 18-letniego agresora w miejscu zamieszkania oraz zabezpieczyli nóż, którym mężczyzna zaatakował. Mężczyzna wcześniej nie był karany. Zaraz po zatrzymaniu sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu.

Advertisement

Zebrany w spawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić 18-latkowi zarzut uszkodzenia ciała z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

Prokurator zastosował wobec sprawcy dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułСанду: Молдова ніколи не буде на боці вбивць, ми знаємо своїх друзів і ворогів
Następny artykułОрдер на арешт Путіна – сигнал російським елітам до демонтажу путінського режиму