A A+ A++

GKS Jastrzębie strzelił w 20 meczach rozegranych jesienią w I lidze 30 goli. Wśród tych trzydziestu trafień nie brakowało bramek pięknych, a nawet takich, których nie powstydziłyby się najlepsze kluby i najlepsi zawodnicy świata.

Do głosowania zakwalifikowano dwa gole Jakuba Wróbla w meczach przeciwko Zagłębiu Sosnowiec i Bruk-Betowi Termalice Nieciecza oraz trafienia Farida Aliego przeciwko Odrze Opole, Adama Żaka przeciw Sandecji Nowy Sącz i Michała Bojdysa przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Faworyt był jednak tylko jeden, czyli gol Michała Bojdysa, którego poprzedził rajd niemal przez całe boisko. Bramka obrońcy GKS Jastrzębie cieszyła się poparciem 77 proc. głosujących.

Przypomnijmy sobie jeszcze raz tego gola!

WIDEO GKS TV

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł„ŻYJMY BEZPIECZNIE I ZDROWO”- ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. MARII ZIENTARY – MALEWSKIEJ W KĘTRZYNIE
Następny artykułSprawili mieszkańcom prezent