A A+ A++

Wyróżnienie, które odebrał prezes spółki Marcin Chludziński przyznano za efektywną realizację strategii spółki na lata 2019-2023.

– Konsekwencja i upór w działaniu przynoszą efekty! Dzięki naszej strategii 4E eksperci i dziennikarze doceniają skuteczne budowanie pozycji KGHM w Polsce i na świecie – powiedział Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

By jeszcze lepiej dostosować przyszłe działania przedsiębiorstwa do sytuacji w globalnym przemyśle, w 2018 roku, zarząd KGHM zaktualizował strategię spółki na lata 2019-2023. Nowy dokument bierze pod uwagę uwarunkowania makroekonomiczne i dominujące megatrendy w światowej gospodarce. Zarząd postawił w nim na cztery naczelne filary tzw. 4E: efektywność, elastyczność, e-przemysł i ekologię.

To właśnie skuteczne wprowadzanie w życie idei związanych z tymi czterema filarami zyskało uznanie i nagrodę w kategorii „Najbardziej Wiarygodny w Realizacji Planów i Strategii”.

Gala „Najbardziej Wiarygodni w Polskiej Gospodarce”, której organizatorem jest agencja informacyjna ISB News, odbyła się 6 lutego w Warszawie. Redakcja serwisu drugi raz przyznała wyróżnienia firmom i instytucjom prowadzącym swoją działalność w sposób transparentny, uczciwy wobec kontrahentów i partnerów oraz hołdującym zasadom społecznej odpowiedzialności biznesu.

W ciągu pierwszego roku wprowadzania nowej Strategii, zarząd KGHM rozpoczął lub zrealizował dziesiątki projektów:

#Efektywność – prowadzona jest optymalizacja procesów produkcyjnych, kosztów oraz wyników finansowych.
#Elastyczność – spółka dostosowuje swoje działania do zmieniających się trendów, wykorzystując aktywa i budując relacje z partnerami zagranicznymi.
#E-Przemysł – KGHM wprowadza firmę w czwartą rewolucję przemysłową poprzez nowoczesne rozwiązania cyfrowe w kopalniach i oddziałach firmy.
#Ekologia – realizacja rozwiązań korzystnych dla środowiska: rozbudowa zbiornika odpadów Żelazny Most, plan rozwoju odnawialnych źródeł energii.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLublin: Zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej
Następny artykułWprowadzenie opłaty cukrowej ma cel prozdrowotny, nie fiskalny