A A+ A++

W czasie pandemii koronawirusa Polacy zabrali się za urządzanie swoich balkonów. Lockdown sprawił, że każdy z nas chciał mieć choć trochę miejsca do spędzenia czasu wolnego i odetchnięcia świeżym powietrzem. Ruszyliśmy do sklepów budowlanych, zabraliśmy się za remonty, przeróbki i dekorowanie balkonów. Na naszych balkonach pojawiły się kwiaty, kolorowe lampki, wygodne fotele, a nawet ozdobne dywaniki.

Ten trend widoczny był także wśród polskich gwiazd. Za pośrednictwem mediów społecznościowych mogliśmy oglądać ciekawe aranżacje balkonów: tych małych i dużych. Nam w szczególności zapadł w pamięć balkon Katarzyny Cichopek, który wieczorem prezentuje się szczególnie imponująco. Jest po prostu bardzo klimatycznie! Zdjęcia balkonu wyglądają jak kadry z romantycznego filmu.

Teraz zdjęciem swojego balkonu pochwaliła się Katarzyna Skrzynecka. Nieduży balkon w jej mieszkaniu został zaaranżowany z dbałością o każdy szczegół. Stolik i krzesła udekorowane są kolorowymi elementami – różowe poduszki i zielone podkładki pod talerze ożywiają przestrzeń. Kwiaty i krzewy sprawiają, że aż chce się tam przebywać. “Kawka. Miłego dnia. Lato trwaj jeszcze… trwaj” – napisała pod fotografią balkonu aktorka.

Czytając komentarze pod zdjęciem można mieć wrażenie, że fani są zachwyceni balkonem aktorki. “Cudnie, kolorowo, pięknie”, “Piękny własny ogród na balkonie, tak można siedzieć z kawką”, “W takich okolicznościach przyrody na pewno pyszna” – piszą fani aktorki.

Nie trzeba było też czekać długo na komentarz męża Skrzyneckiej. “Poczekaj żonko z tą kawą! Jeszcze tylko aeroby i …..pędzę do Ciebie” – napisał mąż aktorki, który najpewniej w tym czasie był na siłowni i wyciskał siódme poty na treningu. Nic dziwnego, że Marcin Łopucki chciał jak najszybciej dołączyć do żony. Kawa w takich okolicznościach na pewno pobudza jeszcze bardziej.

Smacznego na dobry wieczór! Odc. 6: Ciasteczka fasolowe

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułHonorata Skarbek w sukni ślubnej. Dała fanom do myślenia
Następny artykułKolejny wypadek na S8! Zderzyły się trzy ciężarówki i samochód osobowy