A A+ A++

O stopy trzeba regularnie dbać, aby wyglądały dobrze. Na szczęście wie o tym Katarzyna Cichopek – prezenterka została poproszona o pokazanie swojej bosej stopy podczas dyskusji o barefootingu w “Pytaniu na śniadanie”. Eksperta się nią zachwyciła.

Katarzyna Cichopek wróciła niedawno z egzotycznego urlopu. Wraz z Maciejem Kurzajewskim, z którym od kilku miesięcy tworzy szczęśliwy związek, wypoczywała w słonecznej Jordanii. Zdjęcia z wyjazdu można podziwiać w mediach społecznościowych pary. Teraz wrócili do pracy i ponownie prowadzą wspólnie “Pytanie na śniadanie”.

Czytaj także: Cichopek i Kurzajewski szaleją w Jordanii. Co warto wiedzieć o tym kraju?

Gościnią jednego z najnowszych odcinków była ekspertka od tzw. barefootingu. Jest to trend polegający na chodzeniu boso lub w butach mających na celu imitowanie takiego wrażenia. Fizjoterapeutka szybko zwróciła uwagę na stopy prowadzącej program, która tego dnia miała na sobie beżowe szpilki.

W pewnym momencie kobieta poprosiła Cichopek o ściągnięcie buta, co ta uczyniła. Prezenterka wciąż siedziała na kanapie, a w tym czasie fizjoterap … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułInformacja o rozstrzygnięciu konkursu ofert na rok 2023
Następny artykułUdzieliła tysięcy ślubów. Wieloletnia szefowa USC przeszła na emeryturę