63. minuta. Po rzucie wolnym do piłki dochodzi debiutujący w kadrze Przemysław Płacheta. Piłkarz Norwich dośrodkowuje wzdłuż bramki, głową Jakub Moder trafia najpierw w słupek, a potem dobija własny strzał!

Ojciec Leo Messiego ostro o nowych plotkach ws. transferu piłkarza. “To bzdura”

Polska wygrała 2:0

To pierwsza bramka Modera w reprezentacji w czwartym występie. Po tym golu Polacy prowadzili 2:0. Obrona gości i bramkarz Andrij Łunin mogli zachować się lepiej w tej sytuacji. To kolejny gol-prezent, bo w pierwszej połowie Krzysztof Piątek trafił na 1:0 po fatalnym błędzie Łunina. W 12. minucie Ukraińcy mogli prowadzić, ale Andrij Jarmolenko zmarnował rzut karny podyktowany po faulu Pawła Bochniewicza.

Arkadiusz Milik w barwach Napoli Christian Bosco przekazał świeże informacje dotyczące Arkadiusza Milika. Szef Napoli stawia warunek

Ostatecznie nasz zespół wygrał z Ukrainą 2:0. To był ostatni mecz towarzyski biało-czerwonych w tym roku. W niedzielę zagramy w Lidze Narodów z Włochami, a w przyszłą środę z Holandią.