A A+ A++

Kao the Kangaroo (2022) to bardzo niepozorny tytuł, który szczególnie znaczenie ma prawdopodobnie dla wszystkich tych, którzy przed laty mieli szczęście wychowywać się na trzech częściach przygód tytułowego Kangurka. Osobiście naprawdę mocno czekam i – nie ukrywam – odliczam już dni do premiery, aby raz jeszcze przyodziać rękawice i wskoczyć do świata pełnego pułapek i sekretów.

Wersja demo przypadła mi do gustu (choć nie obyło się bez pewnych uwag), a pierwszy zwiastun zdecydowanie podtrzymał poziom oczekiwań. Tate Multimedia nie zamierza jednak pozwolić upływać dniom do premiery w ciszy i cały czas zasypuje nas różnego rozmiaru nowościami. A te ostania zdecydowanie cieszy. Dostaliśmy bowiem nowy zwiastun, który zatytułowany został “Przyjaciele oraz Rodzina”.

I chyba to najlepiej oddaje zawartość minutowego wideo. Dostajemy tam błyskawiczny przegląd najbliższych kumpli naszego wojowniczego zwierzaka wraz z krótkim opisem i charakterystyką. Pojawiają się oczywiście ci z dawnych lat, jak i zupełnie nowi, których zdecydowanie warto poznać. Jeśli jesteście zainteresowani, seans zdaje się obowiązkiem. Baśniowy klimat aż kipi. Sprawdźcie sami!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAwantura o kasę w Konfederacji. Jedna decyzja wywróciła obecny układ sił do góry nogami
Następny artykułJacek Nawrocki wraca do PlusLigi