W rywalizacji do trzech zwycięstw nasz zespół prowadzi już 2:0 i jeśli dziś zwycięży, to po roku przerwy trofeum mistrzów Polski znów trafi do Kędzierzyna-Koźla. Spotkanie w hali Azoty rozpocznie się o godzinie 17:30.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle są na najlepszej drodze do odzyskania miana najlepszej drużyny w kraju. Tydzień temu nasz zespół przed własną publicznością pokonał w trzech setach ekipę Jastrzębskiego Węgla, a w minioną sobotę kędzierzynianie odnieśli bardzo ważne zwycięstwo na parkiecie rywala, pokonując aktualnych mistrzów kraju po pięciosetowej batalii.

Jeśli dziś nasz zespół ponownie okaże się lepszy od ekipy ze Śląska, to kibice będą mogli świętować wywalczenie tytułu mistrzowskiego. Dla ZASKY może to być już dziewiąty tytuł mistrzowski w historii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30, a ci kibice, którym nie udało się zdobyć wejściówki na mecz, będą mogli obejrzeć zmagania w Polsacie Sport.