A A+ A++

Dla Jovany Brakocević-Canzian przyszły sezon będzie już czwartym w sumie spędzonym w Polsce. Zawodniczka odpowiadając na pytania kibiców potwierdziła, że dobrze czuje się w naszym kraju. – Kocham Polskę. Wasz kraj ma podobną mentalność do Serbii. Poznałam w Polsce wielu wspaniałych ludzi, wielu, których uważam za przyjaciół. Na pewno nie zostałabym tak długo w Polsce, w Szczecinie, gdybym nie czuła się tu dobrze i nie lubiła tu być. 

Siatkarka wyznała też jaki był najtrudniejszy moment w jej karierze i jakie miał konsekwencje. – Najtrudniejszą decyzją w mojej zawodowej karierze było opuszczenie na miesiąc syna, kiedy byłam młodą matką i pojechałam z reprezentacją na igrzyska olimpijskie. Zresztą ten epizod zdecydował o tym, że postanowiłam zrezygnować z występów w kadrze. 


W nieco luźniejszych rozważaniach zawodniczka zdradziła, jaki byłby dla niej alternatywny scenariusz, gdyby nie zajęła się siatkówką. – Gdybym miała spróbować czegoś innego niż gra w siatkówkę, to wybrałabym prowadzenie bolidu Formuły 1. 

Na koniec Brakocević-Canzian stwierdziła, że nie ma w sporcie ani w życiu takich decyzji, których podjęcia dziś żałuje. – Nie żałuję swoich decyzji w sporcie, czy w życiu, Nie decyduję o poważnych sprawach pochopnie. Zawsze poświęcam trochę czasu na decyzję, więc nie żałuję żadnej z nich.

źródło: Chemik Police – Instagram, inf. własna

nadesłał:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWażne zmiany w e-sklepie PGG
Następny artykułAmnesty International Polska zabrało głos. Organizacja krytykowana po raporcie nt. Ukrainy