A A+ A++

U Joanny Koroniewskiej w mediach społecznościowych nie doszukamy się zdjęć w pełnym makijażu i z ułożoną fryzurą pod linijkę. Aktorka wybiera naturalność. Bez Photoshopa i filtrów. A największą ozdobą jest po prostu — jej uśmiech. I za to pokochały ją Polki.

Obserwatorki jej profilu starają się naśladować styl aktorki, która wie, co w danym sezonie jest modne. Za każdym razem dopytają ją o poszczególne części garderoby. Tak jest i w przypadku jej najnowszej fotografii.

Aktorka opublikowała zdjęcie prosto z placu budowy. I to w jakim stylu! Koroniewska włożyła granatową sukienkę, na którą zarzuciła dżinsową katanę, która królować będzie w sezonie jesień-zima 2020. Dżinsowe kurtki co prawda są ponadczasowe, ale to te dłuższe właśnie wpisują się w najmodniejsze trendy. Dodatkowo stylizację uzupełniła o sznurowane kalosze od Ilse Jacobsen, które na stronie niemieckiej marki kosztują 150 euro, czyli ponad 650 zł. To właśnie one wygryzły kalosze marki Hunter i będą rządziły na europejskich ulicach tej jesieni.

Wie o tym również nowa koleżanka Koroniewskiej— Anna Błaszczyk, z którą pozuje na zdjęciu. Kobieta na budowę również włożyła kalosze od Ilse Jacobsen. Tylko że w kolorze khaki. Tak jak aktorka ma na sobie granatową sukienkę i dżinsową kamizelkę. Wyglądają niemal identycznie i to przez przypadek. Widać, że na bieżąco śledzą trendy.

“Dopiero się poznałyśmy, a już ubieramy się tak samo. I to przez przypadek. Dzieli nas zdecydowanie jedno – ja zawsze potargana. Spotkały się dwie pańcie na budowie — tzw. styl budowlany obowiązuje” – wyjaśnia Koroniewska.

Okazuje się, że kobieta, z którą pozuje na zdjęciu, jest architektem. “Znacie mnie już trochę i wiecie, że zawsze namawiam na obecność w sieci moich znajomych. A skoro Anka stała się właśnie ich częścią, musi świecić przykładem, poznać lepiej świat Instagrama. Ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem, a jak większość z was wie, ja chciałam nim być, więc z naciskiem na wszystko wiem najlepiej” – dodaje.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułKoronawirus przebił kolejny smutny rekord
Następny artykułAndrzej Duda złożył oficjalne życzenia urodzinowe Jerzemu Zelnikowi