A A+ A++

W niedzielne późne popołudnie zespół JKH rozegra derbowy pojedynek na Stadionie Zimowym w Tychach. Dla podopiecznych Roberta Kalabera będzie to zapewne ostatnia realna szansa na włączenie się do walki o udział w Pucharze Polski.

Zadanie jest trudne, bowiem GKS Tychy wygrał ostatnie sześć spotkań i wyraźnie złapał drugi oddech w pogoni za czołówką.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie mają za sobą kilka dni przerwy od zmagań ekstraligowych, co zapewne sztab wykorzystał do pracy nad poprawą wciąż “kulejących” elementów gry. Nie trzeba dodawać, że wśród nich jest skuteczność, którą zawodnicy muszą bezwzględnie polepszyć. Z Jastora płyną optymistyczne wieści odnośnie spraw kadrowych. Na niedzielne derby wszyscy są zdrowi i gotowi.

Podopieczni Andrieja Sidorenki zanotowali falstart, ponieważ po wygranych na inaugurację z Zagłębiem i Podhalem tyszanie zanotowali pięć porażek z rzędu. O tym jednak, że jest to zamierzchła przeszłość, przekonali się w piątek hokeiści liderującej Unii Oświęcim, przegrywając u siebie 2:5. Trzy dni wcześniej jastrzębianie także zdobyli obiekt przy Chemików, jednak ekipie udało się tylko raz pokonać Roberta Kowalówkę.

Ostatnimi czasy JKH GKS Jastrzębie “dobrze” gra się z GKS Tychy. Wszak to na tym zespole podopieczni Roberta Kalabera zanotowali przełamanie (3:0) impasu na starcie sezonu. Jak będzie w niedzielę na Zimowym?

źródło: jkh.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSamsung ViewFinity S9, ViewFinity S6 oraz CJ791 – Monitory panoramiczne do pracy zdalnej oraz pracy dla programisty
Następny artykułBursa Miejska w Częstochowie działa już od 10 lat