A A+ A++

W niedzielny wieczór zawodnicy JKH poznali rywala w ćwierćfinale fazy play-off. Będzie nim obrońca tytułu, GKS Katowice, który za sprawą porażki w Toruniu opuścił ligowe podium.

Z uwagi na fakt, że drużyny z pierwszej trójki wskazały innych konkurentów, to właśnie podopieczni Jacka Płachty skrzyżują kije z JKH GKS Jastrzębie. Zmagania zaczynają się już w czwartek w Katowicach i trwają do czterech zwycięstw.

Po piątkowej wygranej na Stadionie Zimowym w Tychach wydawało się, że to właśnie drużyna z “Piwnego Miasta” będzie przeciwnikiem JKH, jednakże rezultaty ostatniej kolejki pozwoliły jej “rzutem na taśmę” powrócić na trzecie miejsce. W ten sposób tyszanie zyskali handicap możliwości wyboru między Marmą Ciarko STS Sanok i JKH, decydując się na powtórną podróż pod Bieszczady.

Zgodnie z obowiązującym regulaminem, wszystkie rundy play-off rozgrywane będą do czterech wygranych. Dla jastrzębian i katowiczan pokonanie etapu ćwierćfinału to konieczność, a zatem obie ekipy bez wątpienia dadzą z siebie wszystko. 

Pierwsze dwa spotkania odbędą się w czwartek i piątek (23-24.02) w Satelicie Spodka, natomiast na Jastorze w następny poniedziałek i wtorek (27-28.02). Jeżeli po tych czterech meczach nie będzie półfinalisty (co wydaje się bardzo prawdopodobne), to ewentualne kolejne mecze odbędą się w marcu kolejno w Katowicach, Jastrzębiu i Katowicach.

Ceny biletów na ćwierćfinał fazy play-off wynosić będą tyle samo, ile w fazie zasadniczej, a zatem 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Tradycyjnie karnety już nie obowiązują, jednakże ich posiadacze mogą zachować „swoje” miejsca, jednak muszą dysponować tymże karnetem. Bilety są w dystrybucji od poniedziałku on-line oraz w biurze klubu na Jastorze w godzinach jego pracy. Ponadto, jeśli pula nie ulegnie wyczerpaniu, wejściówki pojawią się też w kasach Jastora przed samym meczem.

źródło: jkh.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWieczysta się nie zatrzymuje. Sprowadzi piłkarza z Ekstraklasy?
Następny artykułZamknięta dla ruchu będzie ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej