A A+ A++

W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie podejmie Zagłębie Sosnowiec i będzie to zarazem premierowe starcie trzeciej rundy fazy zasadniczej.

Zespół na domową wygraną czekamy od 30 września.

To właśnie od wrześniowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec rozpoczął się sezon 2022/23, którego inaugurację pamięta się bardzo długo. Niespodziewana porażka na starcie z ekipą, która nie jest faworytem do medali, musiała budzić obawy. I rzeczywiście – okazała się ona preludium do serii porażek, po których podopieczni Roberta Kalabera przez pewien czas okupowali ostatnie miejsce w tabeli.

Dziś sytuacja jest o tyle inna, że hokeiści otrząsnęli się po falstarcie i zdołali zrewanżować się Zagłębiu w październikowym wyjazdowym starciu, gdzie złotego gola Mark Kaleinikovas. W efekcie jastrzębianie mają nad sosnowiczanami osiem punktów przewagi. Niemniej – pod koniec minionego miesiąca piątkowy rywal napędził stracha GKS-owi Katowice i Unii Oświęcim, gdzie otwierał wynik, ale ostatecznie górą byli konkurenci.

Przed JKH trzecia runda. Jak dotychczas JKH GKS Jastrzębie zdobył 30 goli i stracił o pięć więcej, a zatem wciąż utrzymuje ujemny bilans bramkowy.

źródło: jkh.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCzy picie kawy może chronić przed zakażeniem SARS-CoV-2?
Następny artykuł30-lecie DPS i 25-lecie ŚDS w Bochni – ZDJĘCIA