Pierwsza tercja zakończyła się bezbramkowym remisem. Ale już w drugiej tercji będący ostatnio w świetnej dyspozycji hokeiści z Jastrzębia strzelili cztery bramki. Rozpoczął w 22. sekundzie Roman Rac. Po czterech minutach drugiej tercji było już 2:0 po trafieniu Zacka Phillipsa. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie w 35. minucie meczu. Jeszcze przed końcem drugiej tercji ekipa z Jastrzębia prowadziła 4:0 po bramce Marka Hovorki. W trzeciej tercji to rywal zaczął odrabiać straty. Na pięć minut przed końcem było 4:1 po trafieniu Marka Bernackiego, a rozmiar porażki kilkanaście sekund później do wyniku 4:2 zmniejszył Jewgienij Nikiforow.

Teraz przed JKH GKS Jastrzębie daleka wyprawa do Gdańska oraz wyjazdowy pojedynek z GKS Tychy. Na Jastor jastrzębscy hokeiści powrócą dopiero 6 grudnia.

JKH GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 4:2 (0:0, 4:0, 0:2)

• 1:0 Rac (Bryk, Kasperlik) 20:22
  • 2:0 Phillips (R. Nalewajka, Wróbel) 24:07
  • 3:0 Phillips (Hovorka) 35:04
  • 4:0 Hovorka (Phillips, Klimiczek) 37:18
  • 4:1 Bernacki (Smal, Khoperia) 54:40 4/4
  • 4:2 Nikiforow (Baszyrow, Luszniak) 55:15 4/4

JKH GKS Jastrzębie: Marek – Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik – Klimiczek, Kostek, Wróbel, Hovorka, Phillips – Jass, Horzelski, Paś, Wałęga, Sołtys – Michałowski, Gimiński, R. Nalewajka, Jarosz, Pelaczyk.