A A+ A++

Życie miłosne J. Lo pełne jest niespodziewanych zwrotów akcji i, choć prywatnie aktorka odnalazła szczęście w związku z Benem Affleckiem, z którym zeszła się po kilkunastu latach rozłąki, na ekranie odgrywane przez nią postacie wciąż przeżywają miłosne perypetie.

Relacje damsko-męskie w życiu J. Lo pełne są niespodziewanych zwrotów akcji i, choć wiele wskazuje na to, że prywatnie aktorka wreszcie odnalazła szczęście w związku z Benem Affleckiem, z którym zeszła się po kilkunastu latach rozłąki, to na ekranie odgrywane przez nią postacie, wciąż przeżywają miłosne rozterki.   

Tak też będzie w nowej komedii romantycznej “Wyjdź za mnie”, w której Jennifer Lopez wystąpi razem z Owenem Wilsonem i Malumą

Fim “Marry me”, czyli “Wyjdź za mnie” to opowieść o relacjach artystki Kat Valdez, której rolę zagra Jennifer Lopez z dwoma zupełnie różnymi od siebie mężczyznami – piosenkarzem Bastianem (wciela się w niego Maluma) i rozwiedzionym nauczycielem matematyki, Charliem Gilbertem (Owenem Wilsonem). 

Kat ma poślubić Bastiana, z którym śpiewa hit “Marry me”, na scenie, jednak po tym, jak dowiaduje się o jego zdradzie, postanawia wyjść spontanicznie za przypadkową osobę z publiczności i okazuje się nią właśnie Charlie. 

Czy tej parze uda się stworzyć szczęśliwy związek? A może grana przez Jennifer Lopez Kat, postanowi jednak wrócić do niewiernego Bastiana? 

“Marry me”. Kiedy premiera filmu?

Jeżeli plany nie ulegną zmianie, film “Marry me” w reżyserii Kat Coiro będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 11 lutego 2022 roku.

Czytaj również: 

Gwiazdor “Królowych życia” zarabia miliony! 

Moc czerwonej sukienki. Nie tylko Meghan zachwyciła! 

Nowa płyta Adele. Warto było czekać? 

Zobacz także: 


INTERIA.PL

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLitwa wzywa Europę do przeciwstawiania się presji Chin