A A+ A++

Wydawca jednej z najlepiej ocenianych gier pierwszych miesięcy 2024 roku już chwali się komercyjnym sukcesem swojej produkcji.

Najnowsza gra japońskiego studia Vanillaware uzyskała już sprzedaż przekraczającą pół miliona kopii na całym świecie. Jak na dosyć niszowy tytuł z niskim budżetem to imponujący rezultat. Wiadomość została przedstawiona przez Atlus w nowym zwiastunie, który przypomina o pochwałach, które padły pod adresem Unicorn Overlord w recenzjach gry. Filmik czeka na was poniżej. Tytuł uzyskał imponującą średnią, stając się jedną z najwyżej ocenianych gier pierwszych miesięcy 2024 roku. Na Opencritic to 8,8/10.

Dalsza część tekstu pod wideo

W szczególności dobrze Unicorn Overlord sprzedaje się na Switch. Być może aktualny wynik, podawany przez Atlus, byłby wyższy, gdyby nie zabrakło fizycznych kopii tytułu na przynajmniej jednym rynku. Wydawca już przepraszał za to, że w japońskich sklepach pudełka z Unicorn Overlord są nieosiągalne i obiecał, że w drodze jest świeża dostawa gry, namawiając jednocześnie do składania zamówień.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł90-latek potrącił 15-latkę
Następny artykułPrace domowe? Nowacka: Szkoła służy edukacji, a nie dom