A A+ A++

23-latek kierując Toyotą przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 83 km/h. Został zatrzymany w Łabuńkach Pierwszych. Mieszkaniec Kielc stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

– Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy wykorzystaniu motocykli patrolowali miejscowość Łabuńki Pierwsze. W pewnej chwili zauważyli poruszającego się bardzo szybko kierującego Toyotą. Okazało się, że kierowca osobówki w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 133 km/h. Po zatrzymaniu do kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą Toyoty siedział 23-letni mieszkaniec Kielc. Za ignorowanie przepisów mówiących o ograniczeniach prędkości mundurowi ukarali go mandatem w kwocie 2500 złotych i 15 punktami karnymi. Ponadto zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na okres 3 miesięcy – informuje  Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci przypominają, że jazda z dużą prędkością, zwłaszcza w obszarze zabudowanym, stanowi zagrożenie zarówno dla osób podróżujących pędzącym autem, jak również dla innych uczestników ruchu drogowego.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNBA: Związek zawodników “doniósł” na Orlando Magic
Następny artykułSokólscy policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie. Był też pokaz motocykli [FOTO]