A A+ A++

Policjanci z Nidzicy zatrzymali 22 letniego kierowcę, który jadąc drogą ekspresową S7 przekroczył prędkość o 119 km na godzinę. Mężczyzna pędził z prędkością 239 km na godzinę. Tłumaczył, że “lubi tak jeździć”.

Jak poinformowała w oficer prasowy nidzickiej komendy Nidzicy sierż. Alicja Pepłowska w czwartek na trasie S7 w powiecie nidzickim zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę, który jechał z prędkością 239 km/h. “To przykład kierowcy zupełnie pozbawionego wyobraźni i poczucia odpowiedzialności”- oceniła policja.

Policjanci z nidzickiej drogówki podczas służby pełnionej na drodze S7 radiowozem wyposażonym w videorejestrator zauważyli pędzącego w kierunku Mławy mercedesa. O godz. 20.10 na wysokości miejscowości Pawliki funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą samochodu, jadącego 239 km/h siedział 22-letni mężczyzna, który w rozmowie z policjantami oświadczył, że “lubi tak jeździć”.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy o 119 km/h na kierowcę mercedesa został nałożony mandat w wysokości 500 zł. Otrzymał także 10 punktów karnych.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKoenigsegg Regera z nowym rekordem świata!
Następny artykułHimalaistka wnosi paczkomaty na ośmiotysięczniki