A A+ A++

Przerabianie fotografii na obrazy w stylu malarstwa za pomocą sztucznej inteligencji to praktyka, która pozwala nam odkryć nowe aspekty w obrazie i uwydatnić jego piękno. Jednym z najbardziej popularnych trendów w tej dziedzinie jest tworzenie obrazów w stylu wielkich mistrzów, takich jak Vincent van Gogh, Paul Cézanne, Amedeo Modigliani czy Pablo Picasso.

Dzięki odpowiednim algorytmom sztucznej inteligencji, zdjęcia Jarosława zostały przerobione na obrazy w stylu tych artystów. Przerabianie zdjęć na malarstwo w stylu van Gogha, Cézanne’a, Modiglianiego czy Picassa pozwala na uchwycenie nastroju i stylu tych artystów, a także wprowadza do zdjęć nowe, bardziej artystyczne elementy.

Jednakże, takie przeróbki nie są pozbawione kontrowersji. Istnieje ryzyko utraty autentyczności obrazu, co jest szczególnie ważne w przypadku zdjęć, które mają dokumentować rzeczywistość. Dodatkowo, manipulacja obrazem za pomocą sztucznej inteligencji może wpłynąć na sposób, w jaki postrzegamy rzeczywistość i emocje, które wywołuje obraz.

Mimo to, przerabianie zdjęć na obrazy stanowi fascynującą i inspirującą praktykę. Dzięki niej możemy odkrywać nowe aspekty naszych ulubionych fotografii i dostrzegać w nich piękno, które było nam wcześniej nieznane. Jednakże, powinniśmy stosować tę technologię z rozwagą i szacunkiem dla autentyczności fotografii oraz dla postrzegania świata w sposób, który odpowiada naszym rzeczywistym doświadczeniom.


Witamy w nowym świecie, obrazy jak i tekst, zostały stworzone przy pomocy AI 🙂

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW końcu! Ogłoszono przetarg na budowę Czwartej Trybuny
Następny artykułHamilton znów nie złożył deklaracji dotyczącej biżuterii (akt.)