A A+ A++

Z naszych informacji wynika, że Onet przygotowuje Janusza Schwertnera do nowej roli: prowadzącego „Onet Rano”. Miałby prowadzić go od sierpnia, ale (przynajmniej na razie) nie jest typowany jako stały prowadzący. Tę informację potwierdza Agnieszka Skrzypek-Makowska, menedżer ds. komunikacji w Ringier Axel Sprigner Media, precyzując: – Formuła „Onet Rano” przewiduje gościnne prowadzenie przez naszych dziennikarzy – tłumaczy.

„Onet Rano” jest realizowany od 2016 roku w aucie jeżdżącym po Warszawie. Nadawany jest od poniedziałku do piątku, od godz. 7.55 – na stronie głównej portalu i jego profilach w mediach społecznościowych. Standardowo każdy odcinek trwa około półtorej godziny, składa się z kilku rozmów w samochodzie i wywiadu w studiu. Prowadzącymi są redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk, Tomasz Sekielski, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Piotr Kędzierski oraz Beata Tadla, która dołączyła do grona gospodarzy wiosną br. Współtwórcą programu był Jarosław Kuźniar, który z  końcem czerwca br. odszedł Onetu. – Kończę przygodę z „Onet Rano”. Udało się nam zbudować silną markę, która przyciągnęła widzów i partnerów biznesowych – napisał na odchodnym.

Według badania Gemius/PBI w czerwcu br. Onet.pl zanotował 17,69 mln użytkowników, 1,61 mld odsłon oraz 16 minut i 54 sekundy średniego dobowego czasu korzystania przez odwiedzającego. Natomiast strona główna portalu miała 12,76 mln użytkowników i 514,58 mln odsłon.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułPremier Boris Johnson szuka rzecznika do prowadzenia konferencji prasowych. Można zarobić ponad 100 tys. funtów
Następny artykułLiczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem na świecie przekroczyła 17 mln