A A+ A++

Cypher 007 będzie powrotem Jamesa Bonda do gier wideo, nim sławny agent otrzyma produkcję od twórców Hitmana.

Źródło fot. Tilting Down.

i

James Bond po latach doczeka się nowej gry, choć niekoniecznie dużego kalibru. Sławny agent powróci 29 września w Cypher 007, skradance z widokiem izometrycznym zmierzającej na system iOS do usługi Apple Arcade. Być może tytuł trafi też na inne systemy i urządzenia po roku, tj. gdy dobiegnie końca okres wyłączności dla platformy firmy Apple.

Pierwszy teaser nie zdradza nic konkretnego, ale informacjami podzieliły się firma Tilting Down (deweloper i wydawca gry; via Twitter / App Store) oraz serwis IGN. Ten ostatni udostępnił pierwszy zwiastun Cypher 007 (poniżej).

Tym razem James Bond będzie próbował raz na zawsze rozprawić się z agencją Widmo (Spectre) i stojącym na jej czele Ernstem Stavro Blofeldem. Nie będzie to zresztą jedyny stary znajomy: gra uwzględni kultowe lokacje, postacie i pojazdy znane z filmów o agencie 007.

Co się tyczy rozgrywki, Cypher 007 najpewniej będzie raczej skradanką niż strzelanką w stylu GoldenEye 007. Agent Jej (czy raczej już Jego) Królewskiej Mości nie będzie stronił od walki, ale wygląda na to, że sporo czasu poświęcimy na szukanie dokumentów i sekretów, a wrogów zwykle będziemy omijać lub dyskretnie eliminować.

Najwyraźniej gra uwzględni też system punktowy: gracze będą mogli rywalizować ze sobą na tablicach wyników. Karta gry w App Store wspomina też o ulepszaniu oraz odblokowywaniu gadżetów, jak również elementów kosmetycznych.

Wypada przypomnieć, że to nie jedyna produkcja z Jamesem Bondem. Po latach posuchy słynny agent doczeka się też gry od nikogo innego jak skradankowych ekspertów ze studia IO Interactive. Niestety, deweloper nie spieszy się z ujawnianiem informacji na temat projektu.

Może Cię zainteresować:

  1. Widzowie zdecydowali: to najlepszy film o Jamesie Bondzie wszech czasów

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStaruszek spał na poboczu. Szukali go od trzech dni
Następny artykułZderzenie osobówki i rowerzysty przy skate parku