A A+ A++

Wybornie, bo dużo w nim słońca i świeżych komponentów! Muzeum Ziemi Sokólskiej SOK zaprosiło na cykl warsztatów rękodzielniczych ph. ARTprzygoda. Było wspólne tworzenie auto-monideł, zielarskich zakładek i łapaczy snów.

Kino „Sokół” gościło młodych kinomaniaków w każdy poniedziałek w ramach Wakacyjnych poranków filmowych, a z dorosłymi amatorami kina gatunkowego spotykaliśmy się na seansach tematycznych i w kinie plenerowym. Zakręcone technologicznie dzieciaki zaprosiliśmy na warsztaty robotyczne. a nieco starszych na warsztaty produkcji muzycznej z programem Ableton. Z młodzieżą spotykaliśmy się także podczas kilkudniowego pleneru malarskiego – tu za gościnę ukłony kierujemy do państwa Wiśniewskich, właścicieli Agroturystyki „Zielona Dolina” Kuryły.

A CO PRZED NAMI?
Artystycznie „wyszaleć się” dzieciakom pozwolą Warsztaty FANplastyczne – 10, 17 i 24 sierpnia, godz. 10.00 (wiek 8-11 lat), a na godz. 11.30 zapraszamy 5-7-latki. Z maluchami (2-4 lata) i ich opiekunami będziemy się spotykać 10, 17 i 24 sierpnia (godz. 13.00) na zajęciach SENSORYCZNYCH ph. Mali odkrywcy. Zapisy: [email protected] w tytule maila: Nazwa zajęć / W treści: imię i nazwisko uczestnika, godzina zajęć, wiek, nr kontaktowy. Część letnich aktywności plastycznych zamkną Warsztaty ze sztuką w tle ph. SZTUKA CIEBIE SZUKA* – adresowane do uczestników w wieku 16+ (9, 16 i 23 sierpnia, godz. 16.30) *Zapisy: [email protected] w tytule maila: Warsztaty ze sztuką w tle 16+ / W treści: imię i nazwisko uczestnika, godzina zajęć, wiek, nr kontaktowy.

Sierpień będzie u nas przebiegał niezmiennie pod hasłami: SPRZEDAJ / WYMIEŃ / ODKUP / ODDAJ + Wesprzyj braci mniejszych. Liczymy, że 7 sierpnia plac przed Kamienicą Tyzenhauza wypełnią mali i duzi sprzedający/kupujący – po raz kolejny organizujemy Bazarek zabawek i Ryneczek SOK-u. Odwiedź wtedy koniecznie także KRAMIK NA RZECZ SCHRONISKA.

Warto także w letnią kanikułę zajrzeć do Muzeum Ziemi Sokólskiej i zobaczyć wystawę czasową grafik Anny Jakoniuk pt. „Zielnik hAnki”.

Lato kończymy 25 sierpnia mocnym akcentem – koncertem Sound’n’Grace i wakacyjnym show z animacjami i dmuchańcami (godz. 17:00 plac przed Kinem).

Do zobaczenia! Smakuj z nami letni SOK!

(AT) Fot. Wojciech Panow
Sokólski Ośrodek Kultury

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNie żyje Mark Margolis. Znaliście go z “Breaking Bad”
Następny artykułВ Міноборони України розповіли, в чому унікальність нинішньої війни