W Żerkowie odbyło się 19.06.2021r.. Pomimo upałów frekwencja dopisała. 78 uczestników podjęło warcabową rywalizację. Zawodnicy rozegrali 7 rund systemem szwajcarskim. Tempo gry wynosiło 15 minut na zawodnika. UKS Roszadę Lipno reprezentowało 27 zawodników.

W lidze Żaczek – I miejsce wywalczyła Katarzyna Dobiała. VI miejsce zajęła Jagna Menes, IX – Laura Sikora, a na XI miejscu uplasowała się Zofia Paszkowiak.

Wśród Żaków

– I miejsce zajął Janek Nowaczyk, III miejsce wywalczył Michał Leśniewski. Tuż za podium stanął Michał Menes. VII pozycję uzyskał Oskar Czerwiński, a Stanisław Pawłowski – XIII miejsce.

W lidze orliczek najlepszą okazała się Gabrysia Rumińska, zdobywając złoty medal.

Wśród orlików II miejsce zdobył Kajetan Brzozowski. Na III miejscu uplasował się Radosław Leśniewski. IV pozycję wywalczył Nikodem Brzozowski, a V – Iwo Przybylak. VII lokata należy do Bartosza Majera, a X do Błażeja Paszkowiaka.

W lidze młodziczek niepokonaną okazała się Zofia Wideł. IV miejsce zajęła Vivien Zyber- Moszak, a VII lokatę zdobyła Marlena Paszkowiak.

W lidze orlików po srebrny medal sięgnął Natan Błachowiak, natomiast Hugo Franek zajął V miejsce.

Najlepszą kobietą z Roszady okazała się Aleksandra Walkowska zdobywając III miejsce. Tuż za nią na IV miejscu stanęła Katarzyna Pisarska.

III miejsce w turnieju w kategorii Ekstraliga zdobył Tymoteusz Myszuk. W kategorii mężczyzn na wysokim V miejscu stanął Mateusz Wysokiński. Edward Karpiński uzyskał VII miejsce, a Franciszek Marach XII lokatę.

Michał Leśniewski uzyskał V kategorię warcabową. Kajetan Brzozowski wywalczył IV kategorię. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy samych sukcesów.